TASARIMCILAR


GÖKHAN TUĞLUK

1990’da Kütahya’da doğdu. 2013 yılında Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgifilm/Animasyon bölümünden mezun oldu. Ankara Haber Türk/Gazete bölümünde çalıştıktan sonra çeşitli reklam ajanslarında iki yıl boyunca grafik tasarımcı olarak çalıştı. 2015 yılında Eskişehir’e yerleşti, konsept ve marka tasarımcısı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Anadolu Üniversitesi Marka Yönetimi bölümünde okumaktadır.
ENDER ZORLU 

Ender, 1997 yılında Bursa’da doğdu. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü’nde okumaya devam ediyor. Aynı zamanda bizim ekibimizde de çalışmalara dahil oluyor. Ender, aktif olarak graffiti ile ilgileniyor. Çizimlerini biz çok beğeniyoruz sende keyif almaya bak.
NAZLI ÇİSEM

Nazlı, 1989 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan Nazlı, 2010’dan bu yana İletişim Tasarımı ile ilgileniyor ve tasarımlarını bu yönde geliştiriyor. Fakat marifetleri bu kadar değil. Grafik tasarımın yanı sıra dijital baskı, audio video, branding, yazılım ve reklam üzerine de çalışmalar yapıyor. Bunların yanı sıra atölyede de çok neşelidir. 
MERT ZORLU TAŞ

Mert, 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Sanatı ona İstanbul’un sevdirdiğini söylüyor. İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Mert, kendini tiyatrolar için hazırladığı afişler ve dekorlar ile tanıttı. İstanbul’da da bir çok afiş hazırlamış. Bir çok ödülü olan Mert, yurt içinde ve yurt dışında bir çok sergi açtı.
EFLATUN BENGÜ

Eflatun, 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Fantastik düşünce akımı ve hayal gücü destekleyici birçok çalışmaya imza attı. Elinden hem fotoğrafçılık hem de çizim geliyor. Eflatun, fantastik fotoğraflar ve yapmış olduğu manipülasyon çalışmaları ile fotoğraf sektöründe kendine yer edindi. Web sitesi, görsel tasarımlar, katalog ve reklam gibi alanlarda kurumsal, profesyonel, yenilikçi bir tavrı var.
AYŞE BORLU

Ayşe, 1986 yılında İzmir’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Ana Sanat Dalı’ndan mezun olan Ayşe, mezun olduğu yıl Ankara’da özel işler almaya başladı. Aynı zamanda bazı gazetelerde de karikatürist olarak çalıştı. Bunların yanı sıra bir de, yayıncılıkta grafik tasarım ve illüstrasyon çalışmalarını birlikte yürüttüğü ders kitabı çalışmaları oldu. Şimdi ise ekibimizde yer alırken bir yandan bağımsız olarak çocuk kitabı resimleri yapıyor ve Tübitak ile TRT süreli yayınlarında çalışmalar yapmakta. İyi ki bizimlesin Ayşe!