YEDİBİNYEDİDEN
'' KALİTELİ AMAÇ ''  YEDİBİNYEDİDEN

Yaşamsal ihtiyaçlarını sanatın çeşitli dallarıyla ve sosyal projelerle karşılayanların merkezi.

Topluma faydalı proje üretirken Eğitim,Çevre, Girişimcilik ve Diğer Farkındalıklar olmak üzere dört ana kolda yürütürüz.
Genel itibari ile sürekli projeler ve yılda iki defa daha kapsamlı  projeler hayata geçiririz.
Çalışmalarımızı hayata geçirirken olabildiğince farklı sivil toplum kuruluşu ile ortaklıklar geliştirmeye özen gösteririz.
YEDİBİNYEDİ olarak, toplumun farklı kesimlerinin bilgiye erişimlerini kolaylaştırmak ve Türkiye’nin gelişme sürecine destek vermek düşüncesi ile Türkiye'nin 81 ilinde, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler ve öğrenci kulüplerinin ortaklığında birçok topluma faydalı proje hayata geçirmeye devam ediyoruz.


Toplumsal projelerin ülkemizin geleceğine yapılmış uzun vadeli yatırımlar olarak görüyoruz. Bu doğrultuda toplumsal sorumluluk bilinciyle Türkiye’nin ekonomisinin gelişimine, bilişim okuryazarlığının artışına ve girişimcilere katkı sağlayan projelerimizin ülkemizin sürdürülebilir kalkınma hedefini desteklediğine inanıyoruz.

'' GENÇLER '' İÇİN YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR VAR ''
Projelerimizde, genç gönüllülerin kendilerini tanımalarını '' MESLEKİ YETERLİLİKLERİNİN '' kazandırılmasına özen gösteriyoruz. 
UNUTULMUŞ,KENARDA KALMIŞ BİR ÇOK USTALIK GEREKTİREN İŞ OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ. BUNLAR HAKKINDA BİLGİ VERİYOR VE  YÖNLENDİRMELERDE BULUNUYORUZ.

Uzmanlığını akran eğitimi yöntemiyle diğer toplum kesimlerine yaygınlaştırmasını, online ve yüzyüze eğitimler aracılığıyla gençlerin kişisel gelişimlerinin ve kapasitelerinin geliştirilmesini desteklemeyi, İnternet Girişimciliği ve İnternet güvenliği konusunda gençler arasındaki farkındalığın arttırılmasını hedefliyoruz.

Bununla birlikte, Türkiye’deki yazılımcı ekosistemini desteklemek ve genişletmek için çalışmalar gerçekleştirmek de en önemli çalışma alanlarımız arasında yer alıyor.

Sanat alanında kendini geliştirmek isteyenlerle atölyelerde buluşuyoruz. Yapılacak atölyeler ve daha sonrası için sana bazı tavsiyelerde bulunuyoruz. 
DAHA YAPACAK ÇOK İŞ VE YÜRÜYECEK ÇOK YOLUMUZ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ.

SATIŞLARIMIZDAN ELDE ETTİĞİMİZ GELİRLERİN BELİRLİ KISMINI BU PROJELER İÇİN HARCIYORUZ. Yapılan her güzel işin arka planında sen varsın. 
Tabii bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken önemli destekçilerimizden biride proje ortaklarımız oluyor. Tüm sosyal sorumlu ortaklarımıza yıl boyunca çalışmalarımızda verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

Kurumsal sosyal sorumluluğumuzun gereği yeni yılda da çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.


ÇEVREEĞİTİM
DİĞER FARKINDALIKLARGİRİŞİMCİLİK